Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Spybot Search and Destroy
Zararlı Yazılımları Silme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

Spybot - Search & Destroy, yaygın anti-virüs uygulamaları tarafından henüz kapsanmayan nispeten yeni bir tehdit olan casus yazılımları algılar ve kaldırır. Spyware, bilginiz olmadan derleyicilere iletilen ve reklam şirketlerine satılan sizin için bir pazarlama profili oluşturmak için sörf davranışınızı sessizce izler.

Internet Explorer'da bilerek yüklemediğiniz yeni araç çubuklarını görürseniz, tarayıcınız açıklanamaz şekilde çökerse veya ana sayfanız "ele geçirildi" (bilginiz olmadan değiştirilmişse) bilgisayarınız muhtemelen casus yazılımlardan etkilenmiştir.

Belirtileri görmese bile, bilgisayarınıza virüs bulaştırabilir, çünkü giderek daha fazla casus ortaya çıkıyor. Spybot-S & D ücretsizdir, bu nedenle bilgisayarınıza bir şeylerin girip girmediğini anlamaya çalışmanın hiçbir zararı yok.

Spybot-S & D, bilgisayarınızı diğer kullanıcılarla paylaşırsanız kullanım yollarını ilginç bir işlevi de temizleyebilir ve üzerinde çalıştığınız şeyleri görmesini istemezler. Ve profesyonel kullanıcılar için Spybot-S & D bazı kayıt defteri tutarsızlıklarını ve genişletilmiş raporları düzeltmenize izin verir.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.6
BOYUT
44.37 MB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
5,040
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.