Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Textify

reklam

Kopyalanmayan Sayfaları Kopyalama Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 2 yıl önce , Güncelleme: 2 yıl önce

Yüklediğiniz veya güncelleştirdiğiniz uygulamaların iletişim kutularındaki metni bu hafif yazılım çözümü kullanarak sorunsuz bir şekilde kopyalayabilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz adına hazırlanmış Textify programı ile standart bir şekilde kopyalanamayan içerikleri diyalog kutularını hızlı bir şekilde metin yazısı olarak alabilirsiniz. 

Minimalist bir arayüz!
Kurulum hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştir. Sizin tek yapmanız gereken şey arşivi yerel sürücülerinizdeki istenen konuma sıkıştırmak olduğundan sizin tarafınızdan özel bir dikkat gerekmiyor. Textify programını kullanmaya başlatıktan sonra uygulamanın mevcut ayarlarından kolayca yazıları kopyalayabiliyorsunuz. 

Küçük bir sorunu hızlı bir şekilde çözen Textify programı işini son derece iyi bir şekilde gerçekleştiriyor. Kopyalanmayan yazıları kopyalamak adına kullanabileceğiniz Textify uygulaması tam olarak bu noktada yardımcı oluyor. 

Textify nasıl kullanılır?
Programı indirdikten sonra uygulamayı açıp burada kısayol tuşu atamanız gerekiyor. Bu tuşu atama işlemini gerçekleştirdikten sonra metin nerede olursa olsun bir tuşa basıp kopyalanmayan içerikleri kopyalama işine kolay bir şekilde başlayabilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.5
BOYUT
245.14 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
768
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.