atomiccleaner3 indir
atomiccleaner3

atomiccleaner3 indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Gereksiz Dosyaları Silme Programı

Gereksiz dosyalar için bilgisayarınızı tarayın ve bu basit ve kullanımı kolay bir uygulamayla silebilirsiniz. Size bu konuda yardımcı olmak amacıyla hazırlanmış olan atomiccleaner3 programı kolay birkaç mouse tıklamasıyla iş görmektedir. 

Ne kadar kaçınılmaz olursanız olun, web tarayıcılarının, programların veya oyunların önemsiz dosyaları PC'nize depolamasını engellemek neredeyse imkânsızdır ve bu veriler genellikle uygulamalar kaldırıldığında da kaldırılmaz.

Atomiccleaner3, bilgisayarınızın saklama alanını kapsamlı bir şekilde tarayabilir ve sebepsiz bir şekilde değerli disk alanını kaplayan dosyaları kaldırabilir, bu soruna bir çözüm sağlamayı amaçlayan kullanışlı bir yardımcı programdır.

Önemsiz dosyaları bulabilen ve temizleyebilen kullanıcı dostu bir uygulama

Atomicleaner3'ü ilk kez başlattığınızda, bilgisayarınızı tarar ve sürücülerinizin içeriğine bağlı olarak, belirli bir kategoriyi temizlemek için belirli sayıda kısayol oluşturur.

Uygulama, yüklü web tarayıcılarını, oyunları veya programları tarar. Windows dizininde depolanan geçici veriler, günlükler, önbellek dosyaları ve diğer öğeleri de bulabilir. Ayrıca, elle tarama listesine yeni yerler eklemek mümkündür.

Bu alanları analiz edebilir veya daha az tecrübeli kullanıcılara da hitap etmektedir. Onlar için harika bir haber olan tek bir fare tıklamasıyla temizleyebilirsiniz. Bununla birlikte silinen öğeleri kurtarmak mümkün değildir, bu nedenle önemli dosyaların analiz günlüğünde görüntülenmediğinden emin olmalısınız.

Oldukça hayal kırıklığı yaratan kullanıcı arayüzüne sahip sezgisel program

Hiçbir dosya temizleyicinin kullanımı çok kolay değildir ve oldukça sezgisel bir düzeni vardır. Bununla birlikte, arabiriminin bir süre modernize edilmediği de açıktır.

Uygulama kesinlikle iyi bir özellikler kümesi sunarken, pek çok kullanıcı görünüşe göre tek tek görünmekten kaçınır; bu nedenle görsel yeniden düzenleme dizili olur.

Bilgisayarınızı temizlemenize yardımcı olabilecek basit uygulama

Genel olarak, atomiccleaner3 çeşitli uygulamalar tarafından depolanan gereksiz dosyaları bulup silerek sisteminizi işgal eden alanlardan kurtarır acemi dostu bir yardımcı programdır. Hafiftir ve kullanımı kolaydır ancak silinen öğeleri kurtarmanıza yardımcı olamaz ve çok eskimiş bir arayüze sahiptir.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Gerekli
VERSIYON
1.3.5.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,153
HEMEN İNDİR (2.4 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?