DoYourData Super Eraser indir
DoYourData Super Eraser

DoYourData Super Eraser indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Disklerden Kalıcı Dosya Silme Programı

DoYourData Super Eraser programı sayesinde yerel ve harici sürücülerinizden hassas bilgiler içeren dosya klasörleri kolay bir şekilde silebilirsiniz. 

Harici ve yerel sürücülerinizde hassas bilgiler bulunuyorsa olabildiğince güvenli bir şekilde silmek istiyorsanız DoYourData Super Eraser programı size bu konuda yardımcı olacaktır. DoYourData Super Eraser, sürücülerinizdeki dosyaları ve klasörleri güvenli bir şekilde silmenizi ve silinen verinin kurtarılamayabilmesi için boş alanın üzerine yazılmasını sağlayan hafif bir uygulamadır.

Temiz son derece iyi organize edilmiş bir GUI'ye sahip olan program sürücülerinizden kalıcı olarak silmek üzere olduğunuz dosyaları ve dizinleri görüntülemenize çift denetlemenize olanak tanıyan düzenli arabirime sahiptir. 

Kalıcı olarak dosyalarınızı silmek istiyorsanız bu program size iyi bir çözüm olacaktır. Uygulamanın temel özelliği, herhangi bir üçüncü parti yazılım çözümü yoluyla kurtarılamayacak şekilde verileri silmenize izin verdiği gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Bu anlamda, US Ordusu, HMG Infosec, Standart 5 ve DoD 5220.22-M ECE olmak üzere üç tür silme yöntemi arasından seçim yapabilirsiniz.

Buna ek olarak, mümkünse, geçici dosyaları, çerezleri, bellek dökümlerini, RSS önbelleklerini veya dosyalarınızın bilgisayarınızda bıraktığı diğer izleri ortadan kaldırmak için sürücüyü kullanılmayan alanla birlikte silebilirsiniz.Hassas belgeleri yönetmeye yardımcı olabilecek başarılı bir silme aracı olup Windows bilgisayarınızda tercih edebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Gerekli
VERSIYON
5.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,531
HEMEN İNDİR (13.2 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?