Black Bird Cleaner indir
Black Bird Cleaner

Black Bird Cleaner indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Gereksiz Dosyaları Silme Programı

Bu çok yönlü yazılım parçası ile gereksiz dosyaları kaldırabilir, çeşitli OS ayarlarını optimize edebilir, hizmetleri yönetebilir ve diskleri analiz edebilirsiniz. 

Black Bird Cleaner programı sayesinde gereksiz dosyaları sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz. Gereksiz dosyaları tek tek aramak bulup silmek zamanınızı alabilir ancak Black Bird Cleaner ile bu sorun ortadan kalkıyor. 

Sisteminize dosyaları optimize etmek zaman alıyordu ve bilgisayar kullanım bilgisi gerektiriyordu. Black Bird Cleaner ile bunlara ihtiyacınız yok. Bu görevleri kolay hale getiren program bilgisayarınızı temizlemek ve optimize etmek için hepsi bir arada çözüm isteyen kullanıcıları memnun edecektir. Bununla birlikte yeniden yapılandırılmış bir kullanıcı arayüzü ile daha iyi bir deneyim sunmaktadır.

Günlükler, geçici dosyalar ve önbellek dosyaları genellikle güvenli bir şekilde silinebilir; eski yöntemleri bulmak zaman alan bir işlemdir. Neyse ki lack Bird Cleaner sadece birkaç fare tıklamasıyla bu gereksiz dosyaları ortadan kaldırmakadır. 

Hizmetleri yönetme ve diskleri analiz etme

Program, çalışan ve durdurulan servislerin tam listesini görüntülemektedir ve bunlardan herhangi birini kolayca etkinleştirebilir, devre dışı bırakabilir veya silebilirsiniz. Doğal olarak, acemiler, önemli hizmetlerin durdurulmasını önlemek için dikkatli olmalıdır.

Sonuç olarak, Black Bird Cleaner oldukça etkileyici özelliklerle birlikte umut verici bir araçtır. PC'nizi temizlemenize ve değiştirmenize yardımcı olacaktır. Kullanımı çok kolaydır, ancak yine de alışmak biraz zaman alabilir. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Gerekli
VERSIYON
1.0.1.8
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,962
HEMEN İNDİR (947.56 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?