Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

File Kill

reklam

Güvenli Dosya Silme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 3 yıl önce , Güncelleme: 3 yıl önce

Dosyaları bilgisayardan güvenli bir şekilde kaldırmanıza yardımcı olan bağlam menüsü entegrasyonu için destek sunan kullanımı kolay bir program olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. File Kill, verilerinizi bilgisayarınızdan kalıcı olarak silmenize yardımcı olan hafif bir yazılım uygulamasıdır.

Normal bir silme işlemi seçerseniz hassas veri verilerinizin kurtarma araçları kullanılarak alınabileceğini ve veri sızıntısı sorunlarına hala maruz kalacağınızı biliyorsunuz.  Bu nedenle, bilgilerin sisteminizden güvenli bir şekilde silinmesini sağlamak için File Kill gibi araçlara ihtiyacınız olacaktır. 

File Kill, bağlam menüsü entegrasyonu için destek sunar böylece işlenecek dosyaları kolay ve hızlı bir şekilde seçebilirsiniz.

Dosya silme işlemi, çoklu geçiş yöntemlerini kullanarak gerçekleştirilebilirsiniz. Dahası, silme görevini durdurabilir, duraktalabilir veya devam ettirebilirsiniz.

File Kill programı dosya silme işlemi için çok sayıda geçişle silme işlemini tamamlamak için birkaç dakikaya kadar ihtiyaç duyar ve işlemciyi ve belleğe girer böylece bilgisayarın genel performansı etkileyebilir.

Bu araçla çalışmak için fazla bilgisayar bilgisi gerektirmediğinden, çaylaklar bile minimum çabayla belirlenmiş parametreleri ayarlayabilirler.

Özetle File Kill, verileri birkaç adımda güvenli bir şekilde silmenize yardımcı olan kullanımı kolay bir programdır.. Eğer böyle bir çözüm arıyorsanız doğru seçim gibi görünüyor. Onun basit yaklaşımı sayesinde, hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0
BOYUT
598 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,626
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.