File Kill indir
File Kill

File Kill indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Güvenli Dosya Silme Programı

Dosyaları bilgisayardan güvenli bir şekilde kaldırmanıza yardımcı olan bağlam menüsü entegrasyonu için destek sunan kullanımı kolay bir program olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. File Kill, verilerinizi bilgisayarınızdan kalıcı olarak silmenize yardımcı olan hafif bir yazılım uygulamasıdır.

Normal bir silme işlemi seçerseniz hassas veri verilerinizin kurtarma araçları kullanılarak alınabileceğini ve veri sızıntısı sorunlarına hala maruz kalacağınızı biliyorsunuz.  Bu nedenle, bilgilerin sisteminizden güvenli bir şekilde silinmesini sağlamak için File Kill gibi araçlara ihtiyacınız olacaktır. 

File Kill, bağlam menüsü entegrasyonu için destek sunar böylece işlenecek dosyaları kolay ve hızlı bir şekilde seçebilirsiniz.

Dosya silme işlemi, çoklu geçiş yöntemlerini kullanarak gerçekleştirilebilirsiniz. Dahası, silme görevini durdurabilir, duraktalabilir veya devam ettirebilirsiniz.

File Kill programı dosya silme işlemi için çok sayıda geçişle silme işlemini tamamlamak için birkaç dakikaya kadar ihtiyaç duyar ve işlemciyi ve belleğe girer böylece bilgisayarın genel performansı etkileyebilir.

Bu araçla çalışmak için fazla bilgisayar bilgisi gerektirmediğinden, çaylaklar bile minimum çabayla belirlenmiş parametreleri ayarlayabilirler.

Özetle File Kill, verileri birkaç adımda güvenli bir şekilde silmenize yardımcı olan kullanımı kolay bir programdır.. Eğer böyle bir çözüm arıyorsanız doğru seçim gibi görünüyor. Onun basit yaklaşımı sayesinde, hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Gerekli
VERSIYON
1.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,648
HEMEN İNDİR (598 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?