Adobe Flash Player

Adobe Flash Player

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Flash Oynatma Programı

İnternet ortamında günümüzde flash destekli oyunlar ve uygulamaların gittikçe artmasından dolayı Adobe Flash Player her zaman ihtiyacımız olan programlardan biri olmuştur.

Adobe Flash Player ile gezdiğimiz internet sitelerindeki reklamlar, videolar, oyunlar ve daha bir çok uygulamayı kolaylıkla çalıştırabiliriz. İnternetten online film, video klipler ve daha bir çok flash uygulamayı kullanabiliriz. Bu küçük tarayıcı eklentisini kurduğumuzda açılmayan videoları rahatlıkla izleyebiliriz.

Eskiden adı Macromedia Flash Player olan bu yazılım güncellenerek ismi Adobe Flash Player olarak değiştirildi. Youtube, Facebook, İzlesene gibi sosyal paylaşım ağlarındaki videoları sorunsuz bir şekilde izleme imkanı.

Bilgisayarımda videolar açılmıyor, flash içerikler açılmıyor gibi dertlerden muzdarip olan kullanıcılar Adobe Flash Player programı ile doğru bir şekilde artık istediği içeriği sorunsuz bir şekilde açabilir. 
Adobe Flash Player programının yeni versiyonunda birçok güvenlik açığı kapatıldı. Bununla birlikte gözle görülür düzeyde bir performans artışı sağlandı. 

Adobe Flash Player Programının Kurulumu

Programı bilgisayarınıza indirdikten sonra karşınıza çıkacak yolları izleyerek kurulumu yapabilirsiniz, yeni versiyonu çıktğında program size uyarıda bulunacak ve onaylarsanız yeni versiyonu yükleyerek programı güncel tutabilirsiniz.

Adobe Flash Player sayesinde izleyebileceğiniz ve oynayabileceğiniz içerik türleri şöyle;

  • Müzikler,
  • Videolar,
  • Flash Web Siteleri,
  • Bilimsel araştırmalar,
  • Sosyal medya ağları,
  • Eğitim uygulamaları
EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Tarayıcı Eklentileri
VERSIYON
18.0.0.209
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
57,891
HEMEN İNDİR (2.16 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?