Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

American Truck Simulator
Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarlar için hazırlanmış içerisinde yeni nesil grafikler bulunduran American Truck Simulator'de gerçekçilik üst seviyede bulunuyor. Başarılı bir simülasyon serilerine imze atan SCS Software tarafından geliştirilmiştir. Kuzey Amerika'ya konuk olarak Amerika Birleşik Devletleri'nde kendi nakliye şirketinizin başarısı için mücadele ettiğiniz bu oyunda lisanslı gerçek tır modelleri bulunuyor. 

Şöför koltuğuna oturduğunuz andan itibaren sizlere görev verilmeye başlanıyor. Sanayi ürünleri, gıda ve diğer tehlikeli maddeler gibi çeşitli yükleri tırımızla bir noktadan alıp başka şehire taşımamız gerekiyor. Yolculuğumuz boyunca American Truck Simulator oyununda rafinelere, benzinliklere, yol çalışma alanları ve fabrika gibi mekanlara uğruyoruz. Tırımızda bulunan yükleri bırakıp devam ediyoruz. Bütün bu süreç boyunca oyunun gerçekçi olabilmesi için geliştirici gerçekten büyük bir emek vermiş. 

Şehirlerin canlı görünmesini sağlayan yayalar, yollardaki trafik koşulları  ve trafik kurallarına uymadığınızda bize ceza kesen polisler kadar herşey gerçekçi. Yük taşıma limitleri ve daha birçok oyun mekaniği American Truck Simulator oyununa iyi bir derinlik kazandırmış. 

Ayruca araç modifiye seçenekleri ile ön plana çıkan American Truck Simulator oyununda tırınızı özelleştirmeniz de mümkün. Lisanslı tırları modifiye etmek gerçekten zevkli bir iş. Motor parçalarından tutun farklı süspansiyon sayesinde tırınızın nasıl yol alacağını da belirlemeniz mümkün. 

Haritası ilk görünüşte gerçekten küçük ancak oyunun geliştiricisi oyunu satın aldığınız zaman ücretsiz olarak Arizona genişleme paketini hediye edeceğini söylemişti. Sözlerinde duracaklarına inanıyorum. Grafik açısından inanılmaz etkileyici olan American Truck Simulator oyununu mutlaka denemenizi öneriyorum. 

American Truck Simulator Sistem Gereksinimleri:
- 64 Bit Windows 7 işletim sistemi (Oyun sadece 64 bit işletim sistemine sahip bilgisayarlarda çalışmaktadır)

- 2.4 GHZ çift çekirdekli işemci

-  4 GB RAM

- GeForce GTS 450, Intel HD 4000 veya eşdeğer özelliklere sahip bir ekran kartı

- 3 GB boş depolama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
4,001
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.