City of God I - Prison Empire

City of God I - Prison Empire

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Gerçekçi Hapishane Oyunu

Hapishane simülatörüne ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış City of God I - Prison Empire oyununda bir hayli ilginç bir deneyim sizleri bekliyor. Eğlenceli bir oynanış sunan oyunda Crist City adındaki şehre konuk oluyoruz. Bununla birlikte bu şehirde 1984 yılında yürürlüğe giren bir yasayla özel işletmelere devlet hapishanelerini devralarak işletme hakkı veriliyor ardından özelleştirilmiş Pompeii Hapishanesi'nde çalışan bir gardiyanın yerine geçip bu şekilde ilerliyoruz. 

Hapishanede ortaya çıkan elektrik kesintileri oyunun en gündem olan olaylardan biri. Bütün olaylara ve ihtiyaçlarla ilgilenmeniz gerekiyor olup gıda ve içme suyunu da temin etmeniz lazım. Bu tarz problemlerle zamanında ilgilenmeniz bununla birlikte mahkumların huzursuz olması, intihar etmesi, isyan çıkarması yahut hapishaneden kaçmaya çalışması anlamına geliyor. 

City of God I - Prison Empire oyununda karşımıza birçok beklenmedik problem ortaya çıkıyor. Bu nedenle herşeye hazırlıklı olmanız gerekiyor. Retro grafiklerin hakimiyet sağladığı City of God I - Prison Empire oyunu ilginç bir yapıya sahip olduğundan denemenizi öneriyorum. 

City of God I - Prison Empire minimum sistem gereksinimleri şu şekilde: 

- Windows XP işletim sistemi

- 1.6 GHz işlemci

- 1 GB RAM

- 128 MB video belleğe ve Shader Model 1.1 desteğine sahip ekran kartı

- DirectX 9.0

- 1 GB boş depolama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Simulasyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,848
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?