Epic Battle Simulator

Epic Battle Simulator

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Savaş Oluşturma Simülatörü

Büyük bir savaşa hazır mısınız?
Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynamanız için hazırlanmış Epic Battle Simulator oyununda binlerce askerle birlikte destansı bir savaş deneyimi yaşıyoruz. Her oyuncunun rüyası olup destansı savaşların kahramanı olmanıza imkan sağlayan bir simülasyon olup bir askerin çarpıştığı savaşları oluşturan siz olabilirsiniz. Savaşlara bilgisayarınız üzerinde eşlik ederek aksiyon dolu anlar yaşayabilirsiniz. 

Benzeri savaş oyunlarına benzememekle birlikte bu yapıya bir savaş simülatörü olduğunun altını çizelim. Bilgisayar ekranımızda bir anda binlerce asker yerleştiriyoruz ardından askerlerin birbiriyle gerçekçi bir savaş yapıyor. Bununla birlikte savaş alanına 10 bin gibi rakamların üzerinde asker yerleştirmemiz de mümkün oluyor. 

Bu simülatör içerisinde Orklar, Roma Askerleri, Süvariler, Orta Çağ Askerleri, şovalyeler, 2. Dünya Savaşı askerleri, troller, penguenler, Noel Baba'lar gibi çeşitli aynı zamanda ilginç asker türlerini seçerek savaşa dahil edebiliyoruz. Oldukça iyi bir oyun motorunun yer aldığı Epic Battle Simulator'da Unity yer alıyor. Dolayısıyla iyi bir deneyim de kaçınılmaz oluyor.

Unity motoru sayesinde her asker kendi başına hareket edebiliyor yahut onları detaylı bir şekilde çizmek mümkün oluyor. Epic Battle Simulator'un geliştiricileri bu oyun motorunu dahil etmek için aylarca çaba göstermiş sonucunda iyi bir deneyim sunmayı amaçlamışlar. Savaşa 10 bin asker yerleştirirken aksiyon dolu bir deneyim yaşamanız mümkün oluyor.

Eğer sizde destansı bir savaş oluşturmak istiyorsanız mutlaka Epic Battle Simulator'u Windows bilgisayarınıza yükleyip savaş alanında asker yetiştirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Simulasyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,476
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?