Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Trimmer Tycoon

reklam

Berbercilik Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

Berber dükkanı işletmeye ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış olan Trimmer Tycoon oyununda kendi berber dükkanınızı işletmeye çalışıyorsunuz. Zaman zaman müşterilerinize çılgın sakal modelleri yapmaya çalıştığınız Trimmer Tycoon oyunu ücretsiz olarak sunulmaktadır. Oyunda şehrin gözde yerlerinde yer alan berber salonunu olduğu gibi devralıyoruz dükkanın başına geçip işletmeye çalışıyoruz. Oyuna ilk başladığımız zaman ortamın ne yazık ki kötü olduğunu görüyoruz.

Kullandığımız bir ahşap sandalye, dökülen sıvalı bir dükkan ve oturulacak bir sandalye dahi oyunda bulunmuyor. Herşeye sıfırdan başladığımız Trimmer Tycoon oyununda dükkanın kirası da giderek yükseliyor. Bizim de artık daha fazla müşteri çekmek için çabalamamız ve daha fazla bahşiş toplamamız gerekiyor. 

Dükkana gelen müşteriler farklı model isteyebiliyor. Onların bu istediği modelleri yaparak berber salonunuz içinde onları mutlu etmeniz gerekiyor. Elbet bu işlerin altından kalkmak için kazandığımız paralarla daha iyi ekipmanlar, dekoratif öğeler, yeni mobilyalar, akvaryum, kitaplık, disko topu gibi farklı şeyler satın alarak salonumuzu güzelleştirmeye çalışıyoruz.

Müşterilerimizi mutlu bir şekilde göndermemiz gereken Trimmer Tycoon oyununda retro grafiklerin hakim olduğunu görüyoruz. Genel olarak iyi bir atmosfere sahip olan Trimmer Tycoon oyununu oynayarak berberlik deneyimlerinizi konuşturabilirsiniz. 

Trimmer Tycoon oyunu için sistem gereksinimleri
- Service Pack 2 yüklü Windows XP işletim sistemi

- SSE2 destekli işlemci

- 4 GB RAM

- DX9 ve Shader Model 2.0 destekli ekran kartı

- DirectX 9.0

- 100 MB boş depolama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,315
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.