A Word Kelime Oyunu Türkçe

A Word Kelime Oyunu Türkçe

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Farklı Kelime Çengel Bulmaca Oyunu

A Word Kelime ile keyifli anlar yaşamaya ne dersiniz?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynamanız için hazırlanmış olan A Word Kelime oyununda konularına göre gizlenmiş olan kelimeleri hızlı bir şekilde ortaya çıakrabilirsiniz. Mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz kaliteli bir kelime oyunu olarak karşımıza çıkıyor olup A Word Kelime oyununda karşınıza gelen konularda gizlenmiş olan kelimeleri ortaya çıkarmaya çalışıyorsunuz. 

Bilindik klasik kelime oyunlarına göre farklı bir kurguyla karşımıza çıkan A Word Kelime oyunu konulara göre gizlenmiş olan kelimeleri ortaya çıkarma konusunda yardımcı olmaktadır. Özellikle çengel bulmacayı çözmeyi severlerin seveceği bir oyun olup önceden belirlenmiş kelimeleri bulmak adına oldukça başarılı bir çalışma biçimi göstermektedir. 

A Word Kelime nasıl oynanır?
A Word Kelime oyununu oynamak oldukça basit. Oyunda birbirinden zorlu 450 bölümü geçmek için mücadele ediyor bununla birlikte karmaşık harfler arasında gizlenmiş olan anlamlı kelimeleri de bulmanız gerekmektedir. Yüksek puanlara ulaşabileceğiniz A Word Kelime oyunu boş zamanları değerlendirmek için oldukça keyif veren bir oyun olduğundan mutlaka denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.7
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
9,915
GELİŞTİRİCİ
Apps
HEMEN İNDİR (85.1 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 3
5
0
4
0
3
1
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?