A Word Kelime Oyunu Türkçe

A Word Kelime Oyunu Türkçe

Son Güncelleme: 5 yıl önce

iPhone ve iPad için Eğlenceli Zorlu Kelime Bulma Oyunu

Konu içerisinde gizlenmiş olan kelimeleri açığa çıkarmaya hazır mısınız?

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış A Word Kelime oyununda birbirinden zorlu bölümleri geçmeye çalışıyor bununla birlikte liderlik tablosuna kendi adınızı yazdırmanız gerekiyor. Başarılı grafiklere sahip olan oyun ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Birbirinden zorlu bölümlerin yer aldığı A Word Kelime oyununda gizlenmiş kelimeleri bulmaya çalışıyor ve konulara göre gizlenmiş binlerce kelimeyi bulmanız gerekiyor. Klasik kelime bulma oyunlarına göre farklı bir kurguya sahip olan A Word Kelime oyununda saklanmış olan kelimeleri bulmak için çalışıyorsunuz.

Basit bir oynanış bulundurmasının yanısıra kolaydan zora doğru giden bir yapısı bulunuyor. Birbirinden zorlu 450 bölümün yer aldığı A Word Kelime oyununda kilitli başarı seviyelerini de açabilmeniz mümkün hale geliyor. Oyun içerisinde 12 farklı rozetin sahibi olabiliyor bu sayede kendinizi de geliştirebiliyorsunuz. Kelime bilgisine güvenen iPhone ve iPad kullanıcılarının A Word Kelime oyununa bir şans vermesini öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.7
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS Android
İNDİRİLME
5,823
GELİŞTİRİCİ
Apps
HEMEN İNDİR (85.1 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?