AfterFocus

AfterFocus

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Profesyonel Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

AfterFocus ile fotoğraflarınızı netliğe kavuşturmaya ve düzenlemeye ne dersiniz?

Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış AfterFocus uygulamasıyla fotoğraflarınızı kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan uygulama özellikle fotoğraf çekmeyi ve düzenleme işlemi yapan kullanıcıların hoşuna gidecek düzeydedir. Galerinizde yer alan fotoğrafları düzenlemenize imkan sağladığı gibi yeni bir fotoğraf çekerek başlayabilirsiniz. Profesyonel bir fotoğraf makinasıyla çekilmiş düzenlemeler yapabilrisiniz. 

Fotoğraflarınıza netlik kazandırabilir ve profesyonel bir görünümü kolay bir şekilde verebilirsiniz. İçerisinde yer alan filtreleme özelliğini kullanarak etkileyici efektler ortaya koyabilirsiniz. Fotoğraflarınızı olduğundan daha güzel bir hale getirmek için kullanabileceğiniz başarılı bir yapıya sahip olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Fotoğraflarınızın arka planını bulanıklaştırabilir bu sayede bir odak alanı oluşturabilirsiniz. İşlemleri zorlanmadan hızlı bir şekilde yapabilirsiniz çünkü karmaşık ayarlar bulundurmuyor.

Tam bir netleme işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirmenize imkan sağlayan AfterFocus uygulaması geri alma özelliği de bulundurmaktadır. Böylece uyguladığınız herhangi bir işlemi geri alabilirsiniz. Düzenlemiş olduğunuz fotoğrafları hızlı bir şekilde sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız da mümkün. Eğer sizde fotoğraflarınızı düzenlemek için başarılı bir editöre gerek duyuyorsanız mutlaka AfterFocus'u denemelisiniz.. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
2.1.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,845
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?
ARTILARI
  • Fitreleme
  • Kırpma
  • Tasarımı güzel
  • Kaydetme/Paylaşma (Facebook, Picassa vb.)
  • Multi-Touch desteği
  • Profesyonel bulanıklaştırma