Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Arcane Legends MMO Action RPG

reklam

Android için Macera Odaklı RPG Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

Android cihazlarınızda macera dolu anlara hazır mısınız?

Android işletim sistemli cihazlarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış Arcane Legends oyununda çevirimiçi olarak macera dolu anlar yaşayabilirsiniz. 3D tarayıcı tabanlı fantastik bir oyun olup oyun içerisinde başlarken 3 sınıftan istediğinizi seçebiliyorsunuz. Oyun ilerledikçe bu sınıfların her biri oyunların da tercih ettiği gibi kişiselleştirilebilir olacak. 

Geniş ve zorlu ormanda kaçırılan bir prensesin kurtarılmasına dayalı olan Arcane Legends oyununda 3 farklı karakterden birini seçip oyuna başlayabilirsiniz. Arcane Legends oyununda sadece karakter değil aynı zamanda bir de ona yardımcı olacak özellikleriyle birbirleriyle farklılık gösteren hayvan seçmeniz gerekiyor. 

Arcane Legends oyununda sizden istenilen herşeyi yerine getirmeniz gerekiyor. Elbette bunun yanında mücadeleye devam etmeniz de gerekiyor. Grafik bakımından başarılı olan oyun etkileyici bir atmosferi de beraberinde getiriyor. Başarılı bir rol yapma oyunu olup üç karakterden birini seçip maceranıza hemen başlayabilirsiniz. Senaryoların ve görevlerin oldukça hoş olduğu Arcane Legends oyununu Android cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.6.0
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,885
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.