Arcane Legends MMO Action RPG indir
Arcane Legends MMO Action RPG

Arcane Legends MMO Action RPG indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

iPhone ve iPad için Macera Odaklı RPG Oyunu

Mobil dünyada en çok beğeni toplayan MMORPG'da binlerce diğer oyuncu ile nefes kesen bir 3 boyutlu fantastik dünyasını keşfedin..  

Kahramanınızı özelleştirin evinizi inşa edin  ve arkadaşlarınızla epik bir maceraya çıkarak ev hayvanlarınızı seviyelendirin. Oyun içerisinde üç sınıftan birini seçerek farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Tonlarca para yağdırabilir aynı zamanda eğlenmek ve kar elde etmek için yüz binlerce öğeye ulaşabilirsiniz. 

Arcane Legends nasıl oynanır?
Ormanda kaçırılan prensesin peşine düştüğümüz Arcane Legends oyunune her ne kadar senaryo klasik olsa da görevler hoş olduğu için bu eksi tarafını görmezden gelebiliriz. Oyunda size yardımcı olacak hayvanı belirlememiz gerekiyor. Her karakterin kendine has özelliği var istediğinizi seçerek farklı bir deneyim yaşamanız da dolayısıyla mümkün oluyor.

Evcil hayvan sisteminin yer aldığı oyunda binlerce oyuncu yer alıyor. Haritalar üzerinde yeni yerler keşfedebilir bu sayede kalıcı bir dünya ile çevrimiçi etkileşime geçebilirsiniz. Savaşçı, hırsız ve büyücü gibi 3 farklı sınıftan istediğinizi seçerek dünyayı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Fantastik öğelerin yer aldığı Arcane Legends oyunu 3D yarı açık bir MMORPG oyunudur. Canavarlarla ve görevlerle dolu bir dünyanın içine girdiğimiz oyunda bir takım oluşturup ilerleyebilirsiniz. MMORPG tarzında çevrimiçi olarak sunulan ödüllü bir  oyun olduğu içinde iPhone ve iPad cihazlarınızda Arcane Legends'i denemenizi tavsiye ediyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.6.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,611
HEMEN İNDİR (118 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?