Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Cevap Sende
Android için Cevap Sende Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android işletim sistemli cihazınızda kullanabileceğiniz Cevap Sende uygulamasıyla sorulara cevap vererek sonuçların değişmesini sağlayabilirsiniz. Uygulama ile yarışma programında sorulan soruları yanıtlayarak kendinizi test edebilirsiniz. 

Cevap Sende uygulaması programın yayın saatlerinde aktif olan ve canlı yayında sorulan sorulara cevap verebilmeniz için hazırlanmıştır. Yarışma olduğu zaman sorulara cevap verebileceğinizi unutmayın. Seyirci joker hakkını kullandığında fotoğrafınız yayına çıkabiliyor ve buna ek puanlar kazanabilirsiniz. 

Yayın saatleri dışında ise çevirimdışı olarak sorulan ilginç sorulara yanıt vererek keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Hatta yayın esnasında yarışmacı jokerini kullanarak sizin fikrinizi dahi öğrenebilir. 

Facebook ve Twitter hesaplarınızla giriş yaparak puan kazanmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda uygulamanın ana sayfasında bulunan yeni bölümü için olan geri sayım sayacını da takip edebiliyorsunuz. Eğer sizde bu farklı yarışmanın bir parçası olmak istiyorsanız Cevap Sende uygulamasını Android cihazınıza yüklemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.1.5
BOYUT
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
2,165
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.