Cevap Sende

Cevap Sende

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android için Cevap Sende Uygulaması

Android işletim sistemli cihazınızda kullanabileceğiniz Cevap Sende uygulamasıyla sorulara cevap vererek sonuçların değişmesini sağlayabilirsiniz. Uygulama ile yarışma programında sorulan soruları yanıtlayarak kendinizi test edebilirsiniz. 

Cevap Sende uygulaması programın yayın saatlerinde aktif olan ve canlı yayında sorulan sorulara cevap verebilmeniz için hazırlanmıştır. Yarışma olduğu zaman sorulara cevap verebileceğinizi unutmayın. Seyirci joker hakkını kullandığında fotoğrafınız yayına çıkabiliyor ve buna ek puanlar kazanabilirsiniz. 

Yayın saatleri dışında ise çevirimdışı olarak sorulan ilginç sorulara yanıt vererek keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Hatta yayın esnasında yarışmacı jokerini kullanarak sizin fikrinizi dahi öğrenebilir. 

Facebook ve Twitter hesaplarınızla giriş yaparak puan kazanmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda uygulamanın ana sayfasında bulunan yeni bölümü için olan geri sayım sayacını da takip edebiliyorsunuz. Eğer sizde bu farklı yarışmanın bir parçası olmak istiyorsanız Cevap Sende uygulamasını Android cihazınıza yüklemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sosyal
VERSIYON
2.1.5
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,277
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?