CSR Racing 2

CSR Racing 2

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android için Başarılı Araba Yarış Oyunu

Keyifli bir o kadar aksiyonun yüksek olduğu bir oyuna ne dersiniz?

Android işletim sistemli cihazlarınızda oynayabileceğiniz CSR Racing 2 oyununda sizleri 50'den fazla lisanslı araç bekliyor. Hız canavarlarından istediğinizi seçerek yarışmaya başlayabilirsiniz. Araçları kendi zevkinize göre modifiye edebileceğiniz CSR Racing 2 oyununda dünyaca marka araçlar bulunuyor. Bunlar arasında Koenigsegg, Pegani, Bugatti, Ferrari, McLaren gibi markalar bulunuyor. 

Araçların son derece iyi bir şekilde modellenmiş olduğunu görüyoruz. Elbette neredeyse tüm yarış oyunlarında olduğu gibi bu oyunda da kendi aracınızı kendi isteğinize göre modifiye edebiliyorsunuz. CSR Racing 2 oyununda dilerseniz arkadaşlarınızla birlikte bir ekip kurabilir onlara karşı yarışmanın keyfini çıkarabilir yahut dilerseniz dünya genelindeki diğer ekiplerle de yarışmanın keyfine varabilirsiniz. 

Ayrıca CSR Racing 2 oyununda diğer yarışçılarla gerçek zamanlı olarak sohbet etmeniz birlikte etkinlik düzenlemeniz de mümkün. Canlı grafiklerin yer aldığı başarılı bir oyun olup profesyonel bir drag yarışçısı olarak yarışı sonlandırmamız gerekiyor. İçerisinde yer alan detaylı modifiye ve özelleştirme seçeneklerini seveceğinizi umuyorum. Şehrin en iyi yarışçısı olmak için online olarak büyük bir mücadele gösterdiğimiz CSR Racing 2 oyununu Android cihazlarınıza indirip oynamanızı öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,625
HEMEN İNDİR (Cihaza göre değişir )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?