CSR Racing 2

CSR Racing 2 indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

iPhone ve iPadiçin Araba Yarış Oyunu

Serinin beklenen oyunu nihayet geldi!

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabilmeniz için tasarlanmış mobil sektörün öne çıkan etkileyici oyunlarından biri olan CSR Racing 2 oyununda yer alan seçenekler sizleri de mest edecek. Adeta konsol kalitesinde bir drag yarışı sunmasıyla öne çıkan CSR Racing 2 oyununda sürekli olarak yoğun bir mücadeleye girişiyoruz. Oyuncuların hepsi gerçek, herkesin tek bir amacı var çizgiye önce varmak. 

Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz CSR Racing 2 oyununda online etkinlere katılarak en iyi yarışçılardan biri olup global listeye kendi adınızı yazdırmanız da mümkün. Dilerseniz bir ekip oluşturun ve bu ekiple yarışın. Yahut dilerseniz online olarak gerçek zamanlı sohbet edebilirsiniz. 50'den fazla lisanslı aracın yer aldığı CSR Racing 2 oyununda araçları kendi zevkinize göre kişiselleştirebilmeniz de mümkün olan etkenlerden olup kapsamlı bir oyun olmasıyla zora doğru ilerleyen bir yapısıyla beğenimizi kazanmayı başarıyor. 

Hayalinizdeki arabaların hepsini toplayıp garajınıza koyabilirsiniz. En popüler otomobil üreticilerinin lisanlı araçlarını bulunduran CSR Racing 2 oyununda McLaren, Ferrari, Pagani, Koenigsegg, Lamborghini dahil daha birçok markanın aracı bulunmaktadır. İstediğiniz aracı kendi zevkinize göre modifiye edebilirsiniz. 

Arkadaşlarınızla bir takım kurup onlarla oynayabildiğiniz gibi dünyanın dört bir yanından yarışlara katılan diğer oyuncularla da oyunu sürdürebilirsiniz. Acımasızca rekabet ettiğiniz CSR Racing 2 oyununda bitiş çizgisine ilk ulaşan olmak için hızlı ve dikkatli olmanız gerekiyor. Eğer sizde bu tarz araba yarışlarından keyif alıyorsanız mutlaka piyasasında en iyilerden biri olan CSR Racing 2'yi iPhone ve iPad cihazlarınızda denemelisiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.7.0
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,663
HEMEN İNDİR ( 1.54 GB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?