Don’t Grind

Don’t Grind indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Öğütücü Beceri Oyunu

Basit kontrollerle elinizden bırakmak istemeyeceğiniz harika bir oyuna ne dersiniz?

İlk etapta pek birşeye benzemiyor gibi görünse de bağımlılık yaratan Don't Grind oyunu becerilerinizi test etmeye geliyor. Reflekslerinizin ne kadar iyi olduğunu Don't Grind oyununda öğrenebiliyorsunuz. Sevimli muzdan karakterimize odaklandığımız Don't Grind oyununda becerilerimizi en iyi şekilde sergilememiz gerekiyor. 

Don't Grind nasıl oynanır?
Farklı bir yapıya sahip olan Don't Grind oyununda 3 karakterden birini seçerek oyuna başladıktan sonra kahramanımızı öğütten uzak tutmaya çalışıyoruz. Bunun için ise sürekli durmadan ekrana dokunuyoruz. Siz öğütten uzak durdukça ilerleme kaydedebilirsiniz. Başlangıçta oyun size hangi yönlere gideceğinizi gösteriyor ancak ilerleyen zamanlarda ş tamamen sizde. Sol üst köşede yer alan skordan ne kadar çok elde ederseniz başarınız da o kadar iyi demektir. 

Eğlenceli bir yapıya sahip olan Don't Grind oyunu genel olarak bağımlılık yapan diğer beceri oyunlarına yapı itibariyle benzemektedir. Kolay görünüyor olsa da zaman zaman sinirlerimizi alt üst edecek kadar zor olabilen Don't Grind oyununu yine de elinizden bırakmak istemeyeceksiniz. Eğer sizde zorlu bir beceri oyununa Android cihazınızda yer vermek istiyorsanız mutlaka Don't Grind'i denemelisiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.0.23
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,191
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?