Don’t Grind

Don’t Grind indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

iPhone ve iPad için Öğütücü Beceri Oyunu

Sevimli karakterlerinizi öğütücüden uzak tutabilir misiniz?

Don’t Grind oyunu iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış ücretsiz bir oyundur. Son zamanlarda oyun piyasasında düşen kaliteyi yükselten Don’t Grind oyunu basit kontrollerle karşımıza çıkıyor. Son derece kolay bir mantık üzerine kurulu olup refleks isteyen zorlu bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor. 

3 farklı karakterin yer aldığı Don’t Grind oyununda bunlardan istediğinizi seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Doğru hamlelerle ilerlediğiniz zaman en iyi skoru elde edebileceğiniz oyunda tek amacımız kahramanımızı öğütücülere kaptırmamaktır. 

Don’t Grind nasıl oynanır?
iPhone ve iPad cihazlarınıza oyunu yükledikten sonra 3 kahramandan birini seçin. Ardından oyuna başlayabilirsiniz. Karşınıza ipuçları çıkacaktır. Oyunu nasıl ilerletebileceğiniz hakkında. Ekrana dokunarak ipuçların izinden giderek oyunun mantığını kısa zamanda çözeceksiniz. Siz bu işi anladıktan sonra kendinizi hazır hissettiğinizde bu ipuçları olmadan devam ediyor ve en iyi skoru elde etmeye çalışacaksınız. 

Keyifli kolay görünen ancak zorlu bir beceri oyunu olup piyasada yer tutacağına inandığım Don’t Grind'i iPhone ve iPad cihazlarınıza yükleyerek oynamanızı öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.0.21
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,143
HEMEN İNDİR (79.0 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?