Dont Starve: Pocket Edition

Dont Starve: Pocket Edition

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Farklı Macera Oyunu

Son zamanların en çok sevilen hayatta kalma oyunu!

Don't Starve: Pocket Edition, Android cihazlarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış farklı bir yapıya başarılı bir macera oyunudur. RPG öğelerinin yer aldığı başarılı bir hayatta kalma oyunu olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Ana kahramanımız olan Wilson adlı genç bir bilim adamının ters giden işlerine konu alan Don't Starve: Pocket Edition oyununda Wilson yapmış olduğu birşey sonrasında ortadan kalkıyor. Yabancı bir dünyaya ışınlanan modern araçların dahi olmadğı bu dünyada hayatta kalabilmesi için bu dünyayı keşfetmesi gerekiyor.

Wilson geldiği bu yabancı dünyaya alışmak için kendi araçlarını ve silahlarını da inşa etmesi gerekiyor. Etrafta yer alan kaynakları bulup bu dünyanın diğer sakinleriyle de iletişime geçmesi gerekiyor. Son derece kendine has kaliteli grafiklere sahip olan Don't Starve: Pocket Edition oyununda yer alan dokunmatik kontroller ise oyuncuların zorlanmayacağı şekilde dizayn edilmiş.

Sıradışı bir yolculuğa çıktığımız Don't Starve: Pocket Edition oyununda ana kahramanımız vahşi bir dünyaya ışınlanıyor ve tehlikelerle dolu bu dünyada hayatta kalabilmek için elinden geleni yapması gerekiyor. Sürükleyici bir yapıya sahip olan Don't Starve: Pocket Edition'u Android cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.01
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,018
HEMEN İNDİR (Cihaza göre değişir )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?
ARTILARI
  • Masalsı grafikler
  • Hikaye açısından güzel
  • Etkileyici atmosfer
EKSİLERİ
  • Türkçe dil desteği yok
  • Çoklu oyuncu desteği yok