Dont Starve: Pocket Edition

Dont Starve: Pocket Edition

Son Güncelleme: 5 yıl önce

iPhone ve iPad için Farklı Macera Oyunu

Don't Starve: Pocket Edition, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış benzerlerine göre farklı bir yapıya sahip macera oyunudur. RPG öğelerinin yer aldığı başarılı bir hayatta kalma oyunu olup ücretsiz olarak sunulduğundan her oyunsever hızlı bir şekilde ulaşabilir. 

Ana kahramanımız olan Wilson adlı genç bir bilim adamının ters giden işlerine konu alan Don't Starve: Pocket Edition oyununda Wilson yapmış olduğu birşey sonrasında ortadan kalkıyor. Farlı bir dünyada kendini bulan Wilson burada modern araçlarla ve kaynaklarla karşılaşıyor. Burda hayatta kalmak için mücadele veriyoruz. 

Wilson gelmiş olduğu bu farklı dünyada kendi silahlarını ve araçlarını inşa edip ilerlemesi gerekiyor. Ayrıca etrafta bulunan kaynakları toplayarak burda yaşayan diğer canlılarla iletişime geçmeye çalışmamız gerekiyor. Son zamanların en çok sevilen RPG öğesi bulunduran hayatta kalma oyunu olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sürükleyici bir yapıya sahip olan Don't Starve: Pocket Edition'u iPhone ve iPad cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.08
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android iPhone / iPad
İNDİRİLME
924
HEMEN İNDİR (404 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?
ARTILARI
  • Masalsı grafikler
  • Hikaye açısından güzel
  • Etkileyici atmosfer
EKSİLERİ
  • Türkçe dil desteği yok
  • Çoklu oyuncu desteği yok