Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

DOOORS ZERO
Android için Zorlu Odadan Kaçma Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Android işletim sistemli cihazlarınızda oynayabildiğiniz DOOORS ZERO başarılı bir odadan kaçış oyunudur. Neden kilitli olduğunuzu bilmeden odalardan mini bulmacalar çözüp kaçmanız gereken DOOORS ZERO oyununda tek bir açıdan bakarak bulmacayı çözmüyorsunuz. Bu nedenle işiniz biraz daha zor oluyor. 

Sürekli olarak yeni bölümleriyle güncellenen diğer kaçış oyunlarının klasiğinden ayrılan DOOORS ZERO oyunu odaların tasarımı dışında ilerleyiş bakımından dikkat çekiyor. Çünkü oyunda ilerlemek hakikaten çok zor. Çıkış noktasına ulaşabilmek için odalarda gizlenen objeleri bulmanın dışında duvarlara kazanmış kafa bulandırıcı mini bulmacaları da çözmeniz gerekmektedir. İşin kötüsü bulmacaları her defasında normal yolla çözmeniz mümkün olmuyor.

Bu nedenle kapının kilidini açmakta zorlaşıyor. Kapının kilidini açabilmek için duvardaki düğmeye dokunmanız lazım. Tabi bu anlattığım kadar kolay değil. Çünkü etrafınızda sallanan top dışında bir obje bulunmuyor. Topu Android cihazınızla kontrol edip hızlı bir şekilde çevirim duvardaki düğmeye dokunmanız lazım. bunun gibi bağlantı kurmanız gereken ve çözeceğiniz çok bulmaca bulunuyor. Eğer sizde kaçış oyunlarında bir farklılık arıyorsanız DOOORS ZERO'yu deneyebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,407
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.