DOOORS ZERO

DOOORS ZERO

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

iPhone ve iPad için Odadan Kaçış Oyunu

DOOORS ZERO, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış kilitli kapıyı açmanız gereken başarılı ve eğlenceli bir oyundur. Ücretsiz olarak sunulan oyunda mini bulmacaları çözüp ilerlemeniz gerekmektedir.  

Sürekli olarak yeni bölümleriyle güncellenen diğer kaçış oyunlarının klasiğinden ayrılan DOOORS ZERO oyunu odaların tasarımı dışında ilerleyiş bakımından dikkat çekiyor. Çünkü oyunda ilerlemek hakikaten çok zor. Çıkış noktasına ulaşabilmek için odalarda gizlenen objeleri bulmanın dışında duvarlara kazanmış kafa bulandırıcı mini bulmacaları da çözmeniz gerekmektedir. İşin kötüsü bulmacaları her defasında normal yolla çözmeniz mümkün olmuyor.

iOS işletim sistemli cihazlarınızda oynayabildiğiniz DOOORS ZERO başarılı bir odadan kaçış oyunudur. Neden kilitli olduğunuzu bilmeden odalardan mini bulmacalar çözüp kaçmanız gereken DOOORS ZERO oyununda tek bir açıdan bakarak bulmacayı çözmüyorsunuz. Bu nedenle işiniz biraz daha zor oluyor. 

Bu nedenle kapının kilidini açmakta zorlaşıyor. Kapının kilidini açabilmek için duvardaki düğmeye dokunmanız lazım. Tabi bu anlattığım kadar kolay değil. Çünkü etrafınızda sallanan top dışında bir obje bulunmuyor. Topu iOS cihazınızla kontrol edip hızlı bir şekilde çevirim duvardaki düğmeye dokunmanız lazım. bunun gibi bağlantı kurmanız gereken ve çözeceğiniz çok bulmaca bulunuyor. Eğer sizde kaçış oyunlarında bir farklılık arıyorsanız DOOORS ZERO'yu deneyebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
2.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,551
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?