Dungeon Legends

Dungeon Legends

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Savaş Oyunu

Android işletim sistemli cihazlarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış Dungeon Legends oyunu RPG sistemlerini bulundurmaktadır. Karakter oluşturmanıza yahut karanlık zindanların efsanesi olabilmek için savaştığınız Dungeon Legends oyununda gerçek zamanlı oyuncu yapısı ön plana çıkıyor. Bu özelliği sayesinde dünyadan yüzlerce RPG severle aynı anda bu oyun deneyimini yaşayabiliyorsunuz.

Ayrıca karakterinizi geliştirmek için kafanızda hangi alanda ilerlemeniz gerektiğini belirlemeniz gerekiyor. Ardından bu plana göre br hamle yaparak oyunda ilerlemeyi daha iyi sağlayabilirsiniz. PvP modları sayesinde takım halinde savaşlara katılabildiğiniz Dungeon Legends oyunu düşük bir boyuta sahip olmasına rağmen fizik dinamikleri açısından gerçekçi bir oyundur. 

Arenalarda dövüş yeteneklerinizi becelerinizi gösterebileceğiniz oyunda ödül kazanarak karakterinizin becerilerini geliştirerek daha istikrarlı bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Kontrolleri dokunmatik cihazlar için hazırlandığından oyunu oynarken kontrol sorunu yaşamayacağınızı umuyorum. 

Oyun boyunca bizlere eşlik eden kaliteli grafikleri ise seveceğinize inanıyorum. Haftalık gerçekleşen etkinliklere katılara ödül kazanma hakkına sahip olabilirsiniz. Birebir yahut takımlar halinde RPG deneyimini yaşayabildiğiniz Dungeon Legends oyununu Android cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.72
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,087
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?