Dungeon Legends

Dungeon Legends

Son Güncelleme: 5 yıl önce

iPhone ve iPad için Savaş Oyunu

Dungeon Legends, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz gerçek bir aksiyon RPG oyunudur. 

Aksiyonu tam anlamıyla yaşamanıza imkan sağlayan başarılı bir fizik motorunun eşlik ettiği oyunda karakterinizi seçip ilerlemeniz gerekiyor. Yeteneklerinizi seçtikten sonra iyi bir savaşçı olmak için mücadele ettiğimiz bu oyunda zafer arayışı içindeyiz. 

Haftalık gerçekleşen turnuvalara katılarak ödül kazanın ve kazandığınız ödüllerle karakterinizi geliştirin. Bu sayede daha gelişmiş bir karaktere sahip olursunuz. Gerçek zamanlı olarak diğer oyunculara karşı mücadele edebilirsiniz.

Dokunmatik cihazlar için hazırlanmış kontrollere sahip olması nedeniyle cihazlarınızda oynarken fazla sorun yaşamayacağınızı umuyorum. Düşman ordularını yenmek için doğru bir strateji ile ilerlemeniz gerekiyor. 

Co-op modunda arkadaşlarınızla zindanları keşfedebilirsiniz. Onlarla takım kurarak zorlukları tamamlayabilirsiniz. Maceralarla keşif edebileceğiiz sonsuz bir dünyanın yer aldığı oyunda benzersiz bir yolculuk sizleri bekliyor. 

Arenalara katılarak yeteneklerinizi diğer oyunculara karşı sergileyin. Tek başınıza yahut arkadaşlarınızla birlikte arenaya katılarak en iyi savaşçı olanız gerekiyor. Zorlukları geçerek ilerlediğiniz oyunda stratejik düşünmeniz de oldukça önemli bir etken. Eğer sizde aksiyon dolu bir savaş oyunu oynamak istiyorsanız Dungeon Legends'ı mutlaka iPhone ve iPad cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.72
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,073
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?