Eisenhorn: XENOS

Eisenhorn: XENOS

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için XENOS Etkileyici Macera Oyunu

Heyecanın bir an olsun eksilmediği aksiyon dolu bir oyuna ne dersiniz?

Eisenhorn kitabının üçlemesinin ilk kitabından uyarlanan başarılı bir oyundur. Eisenhorn: Xenos oyununda evrenin karanlık geleceğine konuk olup fantastik bir dünyanın içine giriyoruz. Kaliteli grafikleri bakımından mobil cihazınızın limitlerini zorlayabileceğini söylememiz mümkün. Mobil için gerçekten fazlasıyla kaliteli grafikleri benimsemiş olan oyun da hikaye boyunca ilerlememiz gerekiyor.

Bu nedenle karşımıza çıkan karakterlerle iletişime geçmemiz yahut bulmacaları çözmemiz gerekiyor. Klasik macera oyunlarına farklı bir yön veren 3. şahıs kamera açısıyla oynanan oyunda zaman zaman kahramanımız tehlikeli silahlar kullanarak düşmanları alt etmeye çalışacak. Onun bu mücadelesinde ona yardımcı olmamız gerekiyor. Savaş zamanında aksiyon dolu anları yaşamamız da kaçınılmaz oluyor. 

Uzayın derinliklerinde yaşadığımız Eisenhorn: Xenos oyunu genel anlamda etkileyici bir atmosfere sahip. Kaliteli grafikleri sebebiyle bazı eski Android telefonlarda akıcı bir deneyim sunmayabilir. Bu oyunun kalitesinin yüksek olmasıyla doğrudan ilgilidir. Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz macera ve aksiyon öğelerini bünyesinde barındıran Eisenhorn: Xenos oyununu mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,193
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?