Eisenhorn: XENOS

Eisenhorn: XENOS

Son Güncelleme: 5 yıl önce

iPhone ve iPad için XENOS Etkileyici Macera Oyunu

Fantastik bir hikayeye sahip keyifli bir macera oyununa ne dersiniz?

iPhone ve iPad cihzlarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış Warhammer evrenince geçen harika bir macera oyunudur. Hikaye boyunca ilerleyebilmek için bulmacaları çözerek ilerlemeniz gereken oyunda çeşitli karakterlerle diyalog kurmanız gerekmiyor. TPS oyunlarından görmeye alışık olduğumuz 3. şahıs kamera açısını bulunduran oyun klasik farklı bir yön içermektedir. 

Güçlü oyun grafikleri ve modellemeleri bulunduran oyunda kahramanımız çeşitli silahlar kullanarak düşmanlarıyla savaşıyor. Bu da oyuna farklı bir aksiyon kazandırıyor. Mobil cihazınızda oynayabileceğiniz en iyi macera oyunlarından biri olduğunu söylememiz mümkün. Karanlık bir geleceğe konuk olduğumuz Eisenhorn: XENOS'un ana kahramanı Gregor Eisenhorn ile uzayın derinliklerine iniyoruz. İnsan imparatorluğunu korumaya çalışan kahramanımıza yardımcı olduğumuz bu yolda macera dolu anlar yaşıyoruz.

Genel olarak etkileyici bir atmosfere sahip olan Eisenhorn: XENOS oyununu mutlaka oynamanızı öneriyorum. iPhone ve iPad cihazlarınıza küçük bir meblağ karşılığında alarak oynayabileceğiniz başarılı bir macera oyunu olup mutlaka denemeye değer görüyorum.. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretli
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.4
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,100
HEMEN İNDİR (3.01 GB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?