Gangstar New Orleans

Gangstar New Orleans

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için GTA Benzeri Aksiyon Macera Oyunu

Android işletim sistemli cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış GTA benzeri açık dünya tabanlı başarılı bir aksiyon oyunudur. Gameloft imzasını taşıyan oyun ücretsiz olarak sunulmaktadır. Aksiyon dolu saatlerin yaşandığı oyunda öne çıkan büyüleyici bir atmosfer bulunuyor. Bununla birlikte New Orleans şehrinin sokaklarında ilerlemeye çalışırken macera dolu anlar da peşimizi bırakmıyor. 

Zaman zaman polislerle çatışmaya girdiğimiz oyunda çetelerle karşı karşıya gelebilir. Araç bombalama yapabilir ve daha nice olaylara karışarak ortalığı karıştırıyoruz.  Gangstar New Orleans oyununda zorlu görevleri tamamlamaya çalışırken öte yapndan kendi silah depomuzu kurup bölgemizi de savunmaya çalışıyoruz. Açık dünya oyununda araç, silah, gangster sayısı oldukça fazla. Keskin nişancıdan patlayıcı uzmanına çok sayıda kimliğe de bürünmemiz mümkün. 

Gangstar New Orleans nasıl oynanır?

AAA kalitesinde grafikler sunan Gangstar New Orleans oyununda ilk bölümde azılı suçlular arasına girmeye çalışan bir karakterin yerine geçiyoruz. Arından palyaço kılığında olan karakterimiz iş üstünde yakayı ele verince korumaları atlatıp bulunduğu yerden kaçıyor. Ancak akabinde çeteler karşısına çıkmaya başlıyor. Onları da atlatıp soygunun gerçekleştiği binayı havaya uçurup olay yerinden uzaklaşıyoruz. Tüm bu olaylar sonrasında karakterimizin yüzünü görüyoruz ve 6 karakter arasından seçim yapmamız gerekiyor. Görevleri gerçekltşridip keskin nişancıdan patlayıcı uzmanına kadar çok sayıda kimliğe bürünmemiz mümkün oluyor. Silah seçimlerini sağ üstten yapıyoruz.

Oyunun Türkçe dil desteği bulundurmasıyla hikayeyi daha iyi anlıyor ve bu şekilde ilerleyince daha etkileyici bir oyun deneyimi de kaçınılmaz oluyor. Tüm bunlar dışında sol üstte harita yer alıyor. Araca bindiğimiz zaman sol ve sağda yer alan butonları kullanıyoruz. Kısa bir süre içerisinde oyunu kavrayabileceğinize inanıyorum. Eğer sizde aksiyon ve macera odaklı oyunlardan keyif alıyorsanız mutlaka Gangstar New Orleans'ı Android cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.0.1
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,238
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?