Gangstar New Orleans indir
Gangstar New Orleans

Gangstar New Orleans indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

iPhone ve iPad için GTA Benzeri Aksiyon Oyunu

Aksiyon ve macera odaklı harika bir aksiyon oyununa ne dersiniz?

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış GTA benzeri bir oyun olup açık dünya aksiyon sistemini bulundurmaktadır. Türkçe dil desteğine sahip olmasıyla Türk oyunseverleri etkileyecek bir oyun olduğunu söylemek mümkün. Oyunun hikayelerinin Türkçe olması ilerleyişi bakımından gerçekten önemli bir unsur. 

Macera ve aksiyon öğelerinin yer aldığı oyun kısa bir zaman içerisinde bağımlılık yapacak düzeydedir. Uzun süreli oynanış sunan hikaye modu ile mobil platformların ilgisini çekmeyi başarıyor. Bununla birlikte Gangstar New Orleans oyununda dilediğimize gezme özgürlüğü verilen, suç oranının yüksek olduğu New Orleans şehridne geçen aksiyon olaylarının içerisine giriyoruz. GTA gibi etkileyici bir sinematik ile başlayan oyunda ilk olarak kahramanımız palyaço kılığında büyük bir soygunu tam bitirmek üzereyken korumalara yakalanıyor.

Akabinde bir şekilde kaçmayı başarıyor. Elbette bununla birlikte kovalamada başlıyor. Yüzümüzü açan karakterimiz aksiyon ve hıze devam ediyor. Hız kesmeden oyuna devam ediyoruz. 

Sokaklarda en azılı suçlu olmak için çaba sarf ettiğimiz Gangstar New Orleans oyununda şehirde gezilmedik yer bırakmıyor ve verilen görevleri kısa süre içerisinde tamamlamaya çalışıyoruz. Oyunda görevler oyunun üst bölümünde yazıyor olup geçen konuşmadan detayları alıyoruz. Diyalogların Türkçe olmasıyla seveceğinize inandığım Gangstar New Orleans oyununu iPhone ve iPad cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.0.0
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,331
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?