Google Kamera

Google Kamera

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android için Google Kamerası

Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanan Google Kamera uygulamasıyla hızlı bir şekilde fotoğraf ve video çekebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir uygulama olup farklı çekim modları sunduğundan dolayı kullanılmaktadır. Google'un Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlamış olduğu özel uygulamasıdır. 

Oldukça sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan Google Kamera uygulaması istenilen noktaya bulanıklık efekti verip fotoğraf çekmenize olanak sağlıyor. Bunun dışında yüksek çözünürlüklü panoromik fotoğraflar elde etmenize de imkan sağlıyor. Google Kamera uygulamasının en güzel yanlarından biri üse çekim modlarını nasıl kullanacağınız hakkında detaylı bilgi veriyor olmasıdır. 

Uygulama içerisinde bulunan ayarlar menüsünden fotoğraflarınızın ve videoların çözünürlüğünü belirleyebiliyorsunuz. Ayrıca dilerseniz Full hd kaliteye kadar kalite oranlarından kendiniz için en uygununu seçebilirsiniz .

Çeşitli video efektleri, görüş açısı modu, gelişmiş kamera modu ve zaman aralıklı çekim modu gibi yeni özelliklerininde yakın zamanda gelmesi beklenen Google Kamera uygulamasını Android cihazlarınızda kullanarak farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
2.5.052
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,605
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?