Insta Square Size

Insta Square Size

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android için Fotoğrafları Kırpmadan Paylaşma Uygulaması

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz için hazırlanmış Insta Square Size uygulamasıyla elinizde bulunan fotoğrafları kırpmadan paylaşabilirsiniz. Bildiğiniz gibi Instagram fotoğrafları paylaşırken kırpmamızı istiyor her ne kadar kırpmak istemesekte fotoğraf buna elverişli olmayınca mecburi kırpıp paylaşıyoruz. Bu nedenle hazırlanmış Insta Square Size uygulamasını kullanarak fotoğraflarınızı kolay bir şekilde yeniden boyutlandırabilirsiniz. 

Fotoğraflarınıza filtre eklemenize, metin eklemenize olanak sağlamaktadır. Eklediğiniz metinleri döndürmek için 20'den fazla farklı yazı tipi seçeneği bulundurmaktadır. 100 arka plan desen yada arka plan renkleri üzerinde ekleyebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan uygulama sayesinde dilerseniz kolaj da oluşturabilirsiniz. Sevdiğiniz tüm kareleri tek bir karede görüntüleyebilirsiniz. 100'den fazla özel kolaj düzeni bulundurmaktadır. 

17 özel ayna efekti bulunduran Insta Square Size ile eğlenceli çıkartmalar da sizleri bekliyor. Bu eğlenceli çıkartmalar ile fotoğraflarınızı daha keyifli hale getirebilirsiniz. Eğer sizde fotoğraflarınızı kırpmadan paylaşmak, kolaj yapmak, metin eklemek, çıkartma eklemek istiyorsanız Insta Square Size uygulamasını Android cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
1.2.3
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,732
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?