Kiwi

Kiwi

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android İçin Soru Sorma Uygulaması

Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış olan Kiwi, son zamanların en popüler uygulaması. 

Eğlenceli bir yapıya sahip olan Kiwi uygulaması ücretsiz olarak sunulmaktadır. Uygulamanın en dikkat çeken tarafı ise bir soru cevap uygulaması olması. Dostlarınıza merak ettiğiniz soruları sorabiliyor ve onların sorduğu sorulara cevap verebiliyorsunuz. Dilerseniz cevaplarını keyifle inceleyebiliyorsunuz. 

Son derece etkileyici bir yapıya sahip olan Kiwi uygulamasında kendi profilinizi öncelikle oluşturmanız gerekiyor. Bu profiller takipçilere sahip olabiliyorsunuz. Siz de başka üyelerin profillerini kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. İstediğiniz kullanıcılara hem üye adınızla hemde anonim olarak soru sorabiliyorsunuz. 

Takip ettiğiniz kişilerin cevapladıkları soruların devamlı olaak bir zaman tüneli içerisinde akması ile her cevaptan kolay bir şekilde haberdar olabiliyorsunuz. 

Dilerseniz Kiwi uygulamasında paylaştığınız soru-cevapları sosyal ağlar üzerinde paylaşabiliyorsunuz. Bu sayede daha fazla takipçi elde etmeniz mümkün hale geliyor. 

Genellikle tanıdığı kişilerin hayatı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyenler için oldukça başarılı. Kiwi uygulamasının internet bağlantısına gerek duymaktadır. WiFi yada 3G üzerinden hizmet veriyor. Eğer sizde istediğiniz kullanıcılara soru sormak yada sorulan sorulara cevap vermek istiyorsanız Kiwi'yi Android cihazınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sosyal
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
5,601
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?