Lost in Harmony

Lost in Harmony

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Müzik Tabanlı Kaçış Oyunu

Ünlü besteciler eşliğinde heyecanlı bir kaçışa ne dersiniz?

Android cihazınızda oynamanız için hazırlanmış Lost in Harmony oyununda sizleri sürükleyici bir deneyim bekliyor. Eğlenceli bir yapıya sahip olan oyunda ünlü bestecilere ait şarkılar eşliğinde sürekli yol almaya ve müziğin ritmine uygun bir şekilde hareket etmek için çabalıyoruz. 

Anime tarzında bir görünüme sahip olan oyunda grafikler ise oldukça başarılı. Diğer kaçış oyunlarında olduğu gibi kahramanımız kaykayı üzerinde sürekli ilerlerken bir yandan ekandaki işaretleri takip ederek ritme uyumlu olmaya çalışıyoruz. Ücretsiz olarak sunulan oyun sonsuz koşu tarzındadır. Oyunda arkamızdan gelmeye çalışan araçlardan kaçmaya çalışıyoruz. Her rüya sonunda müziği ne kadar isabetli bir şekilde takip ettiysek bize de bir o kadar puan veriliyor. 

Oyunda ilk 4 bölümü ücretsiz olarak oynamanıza imkan sağlayan Lost in Harmony oyununda her rüyanın ardından küçük ara sahnelerle oyunun hikayesini de öğrenebiliyoruz. Eğlenceli bir oynanışa sahip olan farklı bir hikayesi olan Lost in Harmony oyununu Android cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.4
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,169
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?