Lost in Harmony

Lost in Harmony

Son Güncelleme: 6 yıl önce

iPhone ve iPad için Müzik Macera Oyunu

Lost in Harmony hem müzik hemde maceraya ne dersiniz? iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış Lost in Harmony, göze hoş görünen grafiklerle geliyor. Güzel bir hikayeye sahip olan başarılı bir müzik oyunu olduğu gibi iyi bir kaçış oyunudur. 

Sürükleyici bir hikayesiyle benzeri oyunlardan sıyrılan oyunda 2 genç kahramanın hikayesi konu alınmaktadır. Kahramanlarımızın hikayesi ise rüyalar üzerine kurulu. Ne yazık ki diğer oyunlarda alışık olduğunuz kaykay burdada yer alıyor.

Kaykayın üzerinden ilerlemeye çalışırken öte yandan bizi yakalamakla uğraşan araçlardan kaçmaya çalışıyoruz. Bununla birlikte ritimsel bir yol izlediğimiz Lost in Harmony oyununda kaçış maceramız da bizlere eşlik ediyor. 

Lost in Harmony oyununun ekranından şarkılar çalarken farklı işaretler de çıkıyor. Bu işaretleri takip ederek ritme uygun bir şekilde hareket etmeniz gereken oyunda işaretler ne kadar isabetli olursa takip ettiğimiz her rüya sonunda hesaplanıyor. 

İyi bir performans değerlendirilmesinin ön plana çıktığı Lost in Harmony oyununda yer alan hikayeleri seveceğinize inanıyorum. Eğer sizde macera dolu kaçış oyunlarını seviyorsanız Lost in Harmony'i mutlaka iPhone ve iPad cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.4
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,141
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?