LOVOO Sohbet Et ve Buluş

LOVOO Sohbet Et ve Buluş indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Sohbet Arkadaşlık Uygulaması

İlgi alanınıza uygun yahut civarınızdaki insanlarla arkadaşlık etmeye ne dersiniz?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz için hazırlanmış LOVOO uygulamasıyla bulunduğunuz civardaki insanlarla tanışabilir onlarla ilgi alanlarınızı paylaşabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir uygulama olup arkadaşlık yapmak için tercih edebileceğiniz popüler bir hizmet olmasıyla ön plana çıkıyor. 

Son derece modern ve anlaşılır bir arayüze sahip olan LOVOO uygulamasıyla tanıştığınız kişilerle buluşma düzenleyebilirsiniz. Konum ayarlarınızı açarak sizin çevreye yakın olan kişileri görüntüleyebilirsiniz. Yeni insanlar yahut fotoğraflar keşfetmenize imkan sağlayan LOVOO uygulamasına kendiniz bir profil oluşturabilirsiniz. Kendi resimlerinizi uygulamaya yükleyerek kendiniz hakkında daha birçok şeyi gösterebilirsiniz. 

Uygulamayı ücretsiz olarak edinerek yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Flörtleşmenin yeni şekli olarak adlandırılan LOVOO uygulamasıyla gerçek zamanlı olarak sohbet edebilirsiniz. Mesajlarınızda resim gönderebilir ve size kimlerin mesaj gönderebileceğine de siz karar verebilirsiniz. 

Sohbet kontrolünün size verildiği LOVOO uygulamasıyla eğer sizde yeni arkadaşlıklara yelken açmak istiyorsanız indirme işlemini sitemizden güvenli bir şekilde başlatabilirsiniz.. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sosyal
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,208
HEMEN İNDİR (Cihaza göre değişir )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?