MEB E-OKUL

MEB E-OKUL

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android İçin E-Okul Uygulaması

MEB E-OKUL ile tüm okul bilgileriniz elinizde!

MEB E-OKUL uygulamasını Android cihazınızda kullanarak kolay bir şekilde not bilginize erişebilir, devamsızlıklarınızı öğrenebilir ve sözlü notlarınıza da ulaşabilirsiniz. 

E-Okul'un Android platformu için geliştirmiş olduğu bu uygulamayı kullanarak eğitim ve öğretim dönemlerinizde aldığınız notları detaylı bir şekilde öğrenebildiğiniz gibi devamsızlık bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Haftalık ders programına Android cihazınızdan ulaşabilir, okuduğunuz kitapları görüntüleyebilirsiniz. Tüm bunların yanısıra okulda uapılan duyurulara da ulaşabilirsiniz. 

Basitleştirilmiş hafif bir arayüz ile karşımıza çıkan uygulamayı kullanabilmek için internette nasıl giriyorsanız aynı şekilde giriş yapmaktır. Yani TC kimlik numaranızı, aile sıra numarasını, cilt numarasını ve öğrenci bilgilerini girmeniz gerekiyor. Eğer istenilen bilgileri doğru bir şekilde girerseniz bilgilere erişiriniz. 

Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletinizden takip edebilirsiniz. Eğer sizde okul ile ilgili bilgilerinize ulaşmak istiyorsanız MEB E-OKUL uygulamasını Android cihazınıza yükleyebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Eğitim
VERSIYON
1.2.2
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,994
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?