PhotoDirector Photo Editor

PhotoDirector Photo Editor

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Profesyonel Fotoğraf Yapma Uygulaması

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz için hazırlanmış PhotoDirector uygulamasıyla fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz. Seyahat fotoğrafları geliştirmenize düzenlemenize imkan sağlayan uygulama ücretsiz olarak sunulmaktadır. Manzara görüntüleri geliştirmenize imkan sağlayan PhotoDirector uygulaması fotoğrafları profesyonel kaliteye dönüştürebilirsiniz. 

Elinizdeki fotoğrafları sanat eserine dönüştürmenize imkan sağlayan uygulama ile birbirinden güzel fotoğrafları galerinize kaydedebilir. Dilerseniz arkadaşlarınızla hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Fotoğraflarınıza filtre uygulayabilir ve içerisindeki araçları kullanarak profesyonel görünümlü fotoğraflar elde edebilirsiniz. Fotoğraflarınızı kolay bir şekilde renklendirmenize ve RGB renk kanallarını ayarlamanıza imkan sağlamaktadır. Sert beyaz dengesi ile fotoğraflarınızdaki sorunları düzeltebilirsiniz. 

Kontrast, pozlama, parlaklık ayarını yapabilirsiniz. Gelişmiş renk doğruluğu için hızlı bir şekilde renk düzeltmesi yapabilirsiniz. Fotoğraflarınızda belirli bölgelere de fotoğraf efekti uygulayabilirsiniz. 

Kolaj hazırlayın!
Fantastik kolajları kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. Sevdiğiniz fotoğrafları tek bir karede görüntülemek için birleştirme işlemini yapabilirsiniz. Anında fotoğraflarınızı profesyonel bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Efekt katmanı ekleyebilir ve blender aracını kullanarak farklı fotoğraflar elde edebilirsiniz. 

HDR fotoğraflar hazırlayın!
Elinizdeki fotoğraflara kolay bir şekilde HDR efekti verebilirsiniz. Dramatik efekti kullanarak çok güzel kareler elde edebilirsiniz. Eğer sizde bu tarz çeşitli özelliklerin yer aldığı bir fotoğraf editörüne gerek duyuyorsanız mutlaka PhotoDirector Photo Editor'u Android cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
4.2.3
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,711
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?