Pokemon GO indir
Pokemon GO

Pokemon GO indir

Son Güncelleme: 4 yıl önce

Android İçin Pokemon Oyunu

Pokemon GO oyununda sizleri keyifli anlar bekliyor. Android cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış Pokemon GO oyununda şehrin dört bir yanına dağılmış sevilen Pokemon karakterlerini bularak ilerliyoruz. Gerçekçiliği üst seviyede başarılı bir oyun olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Pokemon çizgi filmleriyle büyümüş herkesin seveceğine inandığım Pokemon GO oyununda yaptığınız tarihi yapılar, müzeler, anıtlar ve daha pek çok ilgi çekici yerde yer alan Pokemon karakterlerini bulup öyle ilerlemeniz gerekiyor. 

Pokemon karakterlerini bulup topunuz ve yardımcı öğelerle onları yakalamanız gerekiyor. Öte yandan gezerken diğer yandan eğlendiren oyunda tahmin edebileceğiniz üzere bir harita aracılığıyla ilerliyorsunuz. Artırılmış gerçeklik uygulamalarında olduğu gibi karşımıza çıkan Pokemon karakteri çıktığı zaman seçiminizi yaparak yakalamaya çalışıyorsunuz. Bir şehri gezerek tüm güçlü Pokemonları yakalayarak Pokedex'i tamamlamalısınız.

Pokemon Go oynamak için hesap nasıl açılır?
Pokemon Go oyununu oynayabilmeniz için hesabınızın olması gerekiyor. Bunun için Gmail hesabınızdan yararlanabilirsiniz. Ancak eğer gmail hesabınız yoksa Pokemon Trainer Clup hesabı oluşturabilirsiniz. 

Pokemon Go Nasıl Oynanır?
Oluşturmuş olduğunuz hesapla birlikte karşınıza çıkan ekranda bir karakter oluşturmanız gerekiyor. Karakterin cinsiyetini kendi isteğinize göre seçebilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz karakteri kendi zevkinize göre kişiselleştirmeniz mümkün.

Pokemon Nasıl Yakalanır?
Pokemonları yakalamak için şehrin dört bir yanını gezmeniz gerekebilir. Pokedex'i tamamlamak için zıplamanız koşmanız gerekebilir. Oyunu oynarken kendinizi fazla kaptırmayın. Kazalara sebebiyet dahi olabilir. 

Oyun içerisinde seviye atladıkça oyundan daha iyi bir deneyim almaya başlıyorsunuz. Keyif alabileceğiniz başarılı bir oyun olup Bluetooth destekli oyuna özel bir aksesuar olan Pokemon Go Plus ile tespit etmeniz de mümkün. Eğer sizde hareketli bir kişilikseniz ve Pokemon'u seviyorsanız mutlaka Pokemon GO oyununu denemelisiniz. Ancak oyun henüz ülkemizde oynanabilir değil yakın zamanda Türkiye'de oynanabilir olacaktır. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
0.29.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
199,416
APK Dosyası (58.06 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 5
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?
ARTILARI
  • Gerçek zamanlı
  • Aksesuar destekli
  • Ücretsiz
  • Kaliteli grafiklere sahip
EKSİLERİ
  • Sürekli hareket halinde olmanız gerekiyor