Re-Volt 3

Re-Volt 3 indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Efsanevi Maket Araba Yarış Oyunu

90'ların efsanevi oyunu artık Android cihazlarda!

Yen oyunu ile mobil piyasasında yer edinmeye çalışan oyunda 50'den fazla kişiselleştirilebilir seçenek bulunuyor. Ayrıca multiplayer modu sayesinde eğlenceyi katlamayı başaran Re-Volt 3 oyunu tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. İçerisinde farklı araba modellerinin bulunduran oyun arabanızı özelleştirmenize ve geliştirmenize imkan sağlar. 

Oyunda kendi arabanızı tasarlayıp online yarışlara katılmanız da mümkün. Radyo kontrollü araçları kullanma fırsatı sunan oyun kontrolleri açısından oldukça basit. İçerisinde öğretici aşaması bulundurması sebebiyle oyunu oynamayı bilmeyenlere yardımcı olmaktadır. Öğretici aşamasında tüm hareketleri kolaylıkla öğrenebilmeniz mümkün. Bu sayede daha iyi bir oyun deneyimi yaşamanız da kaçınılmaz olacaktır. 

Dilerseniz online modda dünya genelinde diğer oyuncularla gerçek zamanlı olarak yarışabilir dilerseniz de yapay zekaya karşı yarışmanın keyfini sürebilirsiniz. Modellemeleri açısından başarılı bir oyun olup Android cihazlarınızda efsanevi Re-Volt 3'ü denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
2.15.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,517
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?