Re-Volt 3

Re-Volt 3

Son Güncelleme: 5 yıl önce

iPhone ve iPad için Efsanevi Maket Araba Yarış Oyunu

Aracınızı tasarlayıp yarışlara katılmaya ne dersiniz?

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış RE-VOLT 3 oyununda rakiplerinize karşı en iyisi olmanız gerekiyor. 50'den fazla özelleştirilebilir seçeneğin yer aldığı oyunda kendi yeteneklerinizi göstermeniz gerekiyor. Oyun içerisinde başarılı olduğunuz zaman diğer araçların kilidini açmanız da mümkün hale geliyor. Gerçek zamanlı multiplayer olan RE-VOLT 3 oyununda rastgele bir rakiple yarışmaya başlayabilirsiniz. Dünyanın her yerinden diğer oyuncularla buluştuğumuz RE-VOLT 3 oyununda dilerseniz yapay zekaya karşı da yarışmanız mümkün. Tercih tamamen size kalmış. 

100'den fazla aşamanın yer aldığı oyunda hepsini tamamlamaya çalışıyoruz. Başarı elde ettiğimizde sıralama ödüllerini kazandığımız oyun da istediğiniz gibi bir araç tasarlayabilirsiniz. Klasik arabalardan tutun kamyona kadar istediğiniz araba kategorisini seçerek istediğiniz araçla yarışabilirsiniz. Aracı galeriden hazır seçebilir dilerseniz kendini özelleştirebilir. Parçalarını değiştirerek kendinize has bir tasarım elde edebilirsiniz. 

Kontrollerinin iyileştirildiği RE-VOLT 3 oyununda grafikler de rahatsız etmiyor. Eklenen öğretici bölümü sayesinde oyunu nasıl oynayabileceğinizi rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz. Eğer sizde maket araba yarışındaki yerinizi almak istiyorsanız mutlaka RE-VOLT 3'ü iPhone ve iPad cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
2.13.8
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,175
HEMEN İNDİR (169 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?