Rio 2016 Olympic Games

Rio 2016 Olympic Games

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Futbol, Basketbol, Masa Tenisi Olimpiyat Oyunları

Rio 2016 Olympic Games ile yaz olimpiyatları coşkusunu yaşamaya ne dersiniz?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynamanız için hazırlanmış Rio 2016 Olympic Games oyununda yaz olimpiyatları coşkusunu yaşayabilirsiniz. 

Brezilya'nın ikinci büyük kendi olan Janerio'da düzenlenen etkinlik kapsamında uygulama da hazırlandı. Mobil cihazlarınızda bu heyecanı yaşamanız için hazırlanmıştır. Dünyanın en büyük spor etkinliklerinden olan Rio 2016 Yaz Olimpiyatları coşkusunu mobil cihazlarınıza getiriyor. 

Ücretsiz olarak Android cihazlarınıza yükleyebileceğiniz oyunda futbol, masa tenisi, basketbol, atıcılık, okçuluk gibi oyunlardan istediğinizi oynayabiliyorsunuz. Oyun içerisindeki amacımız ise altın madalyayı ülkeye kazandırmak. Maçları kazandıkça seviye atlatıyor ve daha zorlu karşılaşmalarla ilerliyoruz. 

Oyun içerisinde hangi spor dalını seçerek seçelim oyuncularımızı kaydırma hareketleriyle yönlendiriyoruz. Kontrol sisteminin kolay olması oyunun kolay olduğunun anlamına gelmiyor çünkü oyunun zorluk düzeyi gittikçe artıyor. Eğer sizde Rio'da gerçekleşen coşkuya katılmak istiyorsanız Rio 2016 Olympic Games oyununu Android cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.0.37
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,540
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?