Rio 2016 Olympic Games

Rio 2016 Olympic Games

Son Güncelleme: 6 yıl önce

iPhone ve iPad için Futbol, Basketbol, Masa Tenisi Olimpiyat Oyunları

Rio 2016 Olympic Games ile olimpiyat heyecanını iPhone ve iPad cihazlarınızda yaşamaya ne dersiniz? 

iOS cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış Rio 2016 Olympic Games pakedi içerisinde 6 spor dalı bulunuyor. Oyunları kazanmak için mücadele ettiğiniz oyunda madalyaları ülkemize getirmeyi başarmalıyız. Oyunda her kazandığımız maç sonrasında seviye atlıyoruz. Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Rio 2016 Olympic Games oyununda basketbol, atıcılık, okçuluk, tenis, masa tenisi gibi maçlara çıkmamız da mümkün. Tüm spor dallarında mümkün olabildiğince tepe noktaya çıkmaya çalıştığımız Rio 2016 Olympic Games oyununda yenilgiye uğramamalıyız. 

Ücretsiz olarak indirip içerisindeki oyunları oynamaya başlayabiliriz. Son derece hoş grafiklerle hazırlanmış olan Rio 2016 Olympic Games oyununda sporcularımızın kontrolünü sağlamak için basit kaydırma hareketlerini yapmamız gerekiyor. Ancak bu işte başarılı olmak öyle pekte kolay değil. Her seviyede işimiz daha zorlu bir hale geliyor. Kontrollerin basit olması oyunların basit olacağı anlamına gelmiyor. Zamanla kontrollere alışarak daha iyi bir oyun deneyimi yaşayabiliyoruz. 

Eğer sizde Rio 2016 Yaz Olimpiyatları coşkusunu iPhone ve iPad cihazlarınıza getirmek istiyorsanız mutlaka Rio 2016 Olympic Games'i yüklemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1011
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,172
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?