S Photo Editor

S Photo Editor indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Fotoğraf Düzenleme Editörü

S Photo Editor ile fotoğraflarınız üzerinde etkileyici değişiklikler yapmaya ne dersiniz?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz için hazırlanmış S Photo Editor uygulamasıyla fotoğraf düzenleme işlemini kolay bir şekilde yapabilirsiniz. İçerisinde 150'den fazla fotoğraf efekti bulunduran uygulama bunlardan istediğinizi kullanma özgürlüğünü size veriyor. Ücretsiz olarak sunulan uygulama ile fotoğraflarınıza dilerseniz komik stickerlar da ekleyebilirsiniz. 

Dinamik fotoğraf özelliği sayesinde eklemiş olduğunuz fotoğrafları hareketli olarak Android cihazınızda kaydedebilirsiniz. Birbirinden güzel fotoğraf efektlerini kullanabileceğiniz S Photo Editor uygulamasıyla düzenlemiş olduğunuz fotoğrafları kilitleyebilirsiniz. Özel fotoğraf albümü yapmanıza imkan sağlar. Bu sayede sizden başka kimse fotoğraf ve videolarınızı görmez. Meraklı gözlerden özel hayatınızı saklamak için özel galeri özelliğini kullanabilirsiniz. 

Kolaj özelliğiyle sevdiğiniz fotoğrafları bir araya getirebilirsiniz. Hayatın tüm anlarını yakalamanıza imkan sağlayan S Photo Editor uygulaması aynı zamanda düzenleme işlemi yapmanıza olanak tanıyor olmasıyla ön plana çıkıyor. Genel anlamda işini başarılı bir şekilde yapan kapsamlı bir fotoğraf editörü olduğundan dolayı Android cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
1.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,322
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?