Signal Messenger indir
Signal Messenger

Signal Messenger indir

Son Güncelleme: 3 yıl önce

Android için Güvenilir Mesajlaşma Uygulaması

Milyonlarca insan, Signal'i her gün dünyanın herhangi bir yerinde ücretsiz ve anlık iletişim için kullanıyor. Yüksek doğrulukta mesajlar gönderip alın, HD sesli / görüntülü aramalara katılın ve bağlı kalmanıza yardımcı olacak büyüyen bir dizi yeni özelliği keşfedin. Signal'in gelişmiş gizlilik koruma teknolojisi her zaman etkindir, böylece sizin için önemli olan kişilerle önemli anları paylaşmaya odaklanabilirsiniz.

Gelişmiş uçtan uca şifreleme açık kaynak Signal Protokolü ™ tarafından desteklenmektedir. Gizlilik, isteğe bağlı bir mod değildir sadece Signal'in çalışma şeklidir. Her mesaj, her çağrı, her seferinde. esajlar, yavaş ağlarda bile hızlı ve güvenilir bir şekilde gönderilir. Signal, mümkün olan en kısıtlı ortamda çalışmak üzere optimize edilmiştir.

Signal'in gelişmiş ses ve video kalitesi arkadaşlarınızı ve aileniz ile görüşme sağlayabilirsiniz. 

Signal Private Messenger uygulaması nasıl kurulur? 
Akıllı telefonunuzda Signal uygulamasını açın ve Devam'a dokunun. Gerekli izinleri verdikten sonra telefon numaranızı girip doğrulama yapmanız yeterli olacaktır. 

Signal kullanılarak fotoğraf, video ve diğer multimedya içeriği nasıl gönderilir?
Herhangi bir sohbet penceresinde '+' simgesine dokunun. Burada Galeri, GIF, Dosya İletişim ve Konum arasından seçim yapabilirsiniz. Sağ seçeneğe dokunun, dosyayı, fotoğrafı veya videoyu seçin ve gönderin.

Herhangi bir sohbet penceresinde '+' simgesine dokunun. Burada Galeri, GIF, Dosya İletişim ve Konum arasından seçim yapabilirsiniz. Sağ seçeneğe dokunun, dosyayı, fotoğrafı veya videoyu seçin ve gönderin.

Signal kullanılarak nasıl arama yapılır?
Herhangi bir sohbet penceresinde, arama yapmak için Sesli veya Görüntülü arama simgesine dokunun.

Eğer sizde Android cihazlarınızda ücretsiz olarak Signal mesajlaşma uygulamasını kullanmak istiyorsanız indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Sohbetleri gizleyin
 Kullanıcılar sohbetlerinizi parmak izi, TouchID veya FaceID ile kilitleyebilir
WhatsApp gibi Signal de kullanıcılarına sohbetlerini gizli tutmaları için kimlik doğrulama desteği sunuyor. Uygulama, pin, parola ve biyometrik kimlik doğrulama (TouchID veya FaceID gibi) dahil olmak üzere her türlü kilit özelliğini sunar.

Kaybolan mesajlar
Signal, kullanıcıların son kullanma tarihi olan mesajlar göndermesine izin verir. Bu ayarın açık olduğu sohbetlerdeki mesajlar, son kullanma ayarına göre kullanıcıların cihazlarından kaybolacaktır. Signal'de gönderen, 5 saniye ile bir hafta arasında herhangi bir zaman sınırı belirleyebilir. WhatsApp'ta mesajlar daha erken değil, 7 gün sonra kaybolur. Her iki uygulamada da mesajın alıcısı mesajın ekran görüntüsünü alabilir.

Grup desteği
Kullanıcılar grup oluşturabilir. Signal ayrıca Grupları kullanarak aynı anda birden fazla kişiyle etkileşim kurma desteği ile birlikte gelir. Bu gruplar ayrıca, grup bilgilerini düzenleyebilen ve daha fazlasını düzenleyebilen üyelerin katılım onayı gibi yönetim kontrolleriyle birlikte gelir.

Arama özelliği
Signal, kullanıcıların kişilerini aramasına izin verir. Bu özellik hem Android hem de iOS'ta çalışır. Grup görüşmesi şu anda Signal'de beta testi altında.

Karanlık mod
Signal'in de WhatsApp gibi karanlık modu var. Bu, kullanıcıların uygulama için açık ve koyu temalar arasından seçim yapabileceği anlamına gelir.

Uçtan uca şifreleme
WhatsApp'ın en büyük özelliği, uçtan uca şifreleme, Signal'de de var. Bu, bu mesajların yalnızca hedeflenen alıcılar tarafından okunabileceği anlamına gelir.

Medya paylaşımı
Signal, kullanıcıların medya ve belgeleri diğer kullanıcılarla paylaşmasına olanak tanır. Ses, GIF, video ve daha fazlasını içeren medya dosyalarını paylaşmak için kullanılabilir.

Masaüstü desteği
Tıpkı WhatsApp gibi Signal de kullanıcıların QR kodunu tarayarak hesaplarına masaüstünden erişmesine izin veriyor.

Sesli mesajlar
Signal, kullanıcıların sesli mesajlar göndermesine izin verir.

Sohbetleri Sabitle veya Sabitlemeyi Kaldır
Önemli sohbetleri en üstte tutmak için Signal, kullanıcılarının sohbetleri mesaj ekranında sabitlemelerine izin verir.

Sohbetleri arşivleme veya arşivden çıkarma
Kullanıcılar sohbetlerini ana ekrandan gizlemek isterlerse, sohbetleri arşivleyebilirler.

Grup Sohbetlerinde @bahsetmek
Bir grup üyesinden kendisine bildirim göndermek için bahsetmek de Signal'de var.

Medya gönderimi
Signal, kullanıcıların WhatsApp'ta olduğu gibi yayın yoluyla ayrı sohbetlerde aynı anda birden fazla kişiye medya göndermesine olanak tanır.
Makbuzları ve teslim edilen işaretleri okuyun
Signal de okundu bilgisi aldı ve WhatsApp gibi işaretler verdi. Signal'e çift tıklama, mesajın teslim edildiğini ve renk griye döndüğünde okunduğunu gösterir.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sosyal
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
38,465
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 14 Ortalama Puan: 4
5
9
4
1
3
1
2
1
1
2
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?
ARTILARI
  • Kullanıcı dostu
  • Ücretsiz
  • Açık kaynak kod
  • Güvenilir
  • Grup görüşmeleri