STARCHEAP

STARCHEAP

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Android için Uzay Macerası Oyunu

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz STARCHEAP ile sizleri uzay macerası bekliyor. Uyduyu tamir etmek için uzaya gönderilen maymunları kurtarmanız lazım. Ücretsiz olarak sunulan STARCHEAP oyunu kaliteli ve minimal tarzda grafiklere sahiptir. Renkli görselleri ile ön plana çıkan uzay temalı bir oyun. Herkes bu tarz oyunları sevmez. Haliyle uzay temalı oyunları seviyorsanız STARCHEAP'ta hoşunuza gidecek. 

Farklı gezegenlerde geçen 40'dan fazla bölümün yer aldığı STARCHEAP oyununda bozulan uyduyu tamir etmek için uzaya gönderilen maymunları korumalısınız. Oyunda maymunları kurtarmak için ilginç bir yola başvuruyoruz. Ucuna mıknatıs bağlamış olduğunuz halatı maymunlara fırlatıp uzay gemimize çekilmemiz gerekiyor. Maymunları kurtarırken olabildiğince hızlı olmanız gerekiyor. Çünkü maymunların yerini iyice belirledikten sonra nokta atışıyla geminize çekilmeniz gerekiyor.

Bunları yaparken engellerden kaçındırmamız da lazım. Oyun ilerlediği zaman kurtarmanız gereken maymunların sayısı arttığından dolayı oyun daha zevkli hale geliyor. Görevinizi ne kadar kısa bir sürede tamamlarsanız o kadar iyi. Toplamış olduğunuz yıldızlarla da diğer gezegenlerin kilidini açmanız gerekiyor. Eğer sizde uzay temalı oyunları seviyorsanız STARCHEAP'u Android cihazlarınızda deneyebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.8
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,295
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?