STARCHEAP

STARCHEAP

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

iPhone ve iPad için Uzay Oyunu

iPhone ve iPad için hazırlanmış olan STARCHEAP ile sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Uzay temalı oyunları sevenler için hazırlanmıştır. Oyunda maymunları çok geç olmadan uzay geminize almanız gerekiyor. Ücretsiz olarak sunulan STARCHEAP oyununda 48 bölüm bulunuyor. Bu bölümler boyunca yapmanız gereken tek şey maymunları tehlikelerden korumak. 

Uyduyu tamir etmek amacıyla uzata giden maymunların tehlikede olduğunu öğreniyoruz. Ve bizde uzay gemimize atlayıp bu maymunları kurtarmalıyız. Oyun içerisindeki amacımıza ulaşmamızı engelleyen durumlar var. Bunlar arasında başta uzaylılar yer alıyor. Bu uzaylılar yardımdan anlamıyor tam aksine bu maymunlara gökcisimler ve lazerler gibi tehlikeli durumlara mahmum ediyor. Maymunları bir an önce kurtarmamız gerekiyor fakat her bölüm de kurtarmamız gereken maymun sayısı artıyor ve oyun daha zorlu bir hale geliyor. 

Ucunda mıknatıs bulunan halattan başka birşeyimiz olmadığı için en doğru zamanı bulup doğru yöne halatımızı atıp maymunları çekmemiz gerekiyor. Eğer sizde uzay temalı oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız STARCHEAP oyununu denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.4
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,427
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?