Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Sweet Selfie Camera
Android için Selfie Çekme Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz için hazırlanmış Sweet Selfie Camera uygulamasıyla birbirinden güzel fotoğraflar çekebilirsiniz. Selfie çekmek için özel olarak tasarlanmış bir kamera uygulaması olup gerçek zamanlı filtre bulundumaktadır. 

Dilerseniz sevdiğiniz fotoğrafları tek bir karede görüntülemek için kolaj yapabilirsiniz. Fotoğraflarınızı birleştirerek güzel bir kare elde edebilirsiniz. Gerçek zamanlı olarak filtre bulunduran Sweet Selfie Camera uygulaması 100'den fazla gerçek zamanlı filtre bulundurmaktadır. 

İçerisinde aynı zamanda 7 büyüleyici kamera lensi bulundurmaktadır. Ayrılmış lensler, balk gözü, lomo, oyuncak kamera gibi çeşitli modlar bulundurmaktadır. Aynı zamanda göz büyütme, inceltme, gülümseme düzeltme gibi özellikli otomatik yüz tanımaya sahip olan uygulama dokunuşla güzelleştirme özelliğine sahiptir. Gerçekçi ve doğal makyaj öğelerinin yer aldığı Sweet Selfie Camera oyununda gerçekçi doğal makyaj seçenekleri bulunmaktadır. Sessiz modu ile fotoğraf çekme sesini kapatabilirsiniz. 

Yüz sıvılaştırma dışında cilt kusurlarını düzeltmenize imkan sağlayan Sweet Selfie Camera uygulamasıyla fotoğrafınızın parlaklığını ayarlayabilirsiniz. Eğer sizde Android cihazlarınızda birbirinden güzel fotoğraflar çekmek istiyorsanız iyi bir selfie uygulaması olan Sweet Selfie Camera'yı tercih edebilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.7.74
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
19,687
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.