Timehop

Timehop

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Facebook, Instagram, Twitter Anıları Görüntüleyici

Timehop uygulamasıyla anılarınızı tazelemeye ne dersiniz?

Facebook, Instagram, Twitter, Swarm gibi sosyal medya hesaplarınızda toplamış olduğunuz verileri bir araya getirerek zaman tünelinizde yer alan fotoğraflarınızla anılarınızı tazeleyebilirsiniz. 

Peki Timehop nedir? 
Timehop'u kullanabileceğiniz bir hatıra defteri olarak düşünebilirsiniz. Sosyal ağlarınızla entegre olarak geçmişte neler paylaştığınızı öğrenmenize yardımcı olur. Geçen yıl bugün ne paylaştığınızı, neler yaptığınızı ve yazılı içerikleri bildirmektedir. Fotoğraflar, videolar, gönderiler, durumlar, swarm, yer bildirimleri gibi birçok içeriği kapsamaktadır. 

Timehop nasıl kullanılır?
Android cihazınıza indirmiş olduğunuz Timehop uygulamasını çalıştırdıktan sonra Facebook hesabınızla bağlamanız gerekecek. Bu zorunlu bir adımdır. Sadece Facebook değil Instagram, Twitter hesaplarınızı da bu şekilde bağlamanız mümkündür. Uygulamanın üst kısmında yer alan Ayarlar simgesine dokunarak uygulama seçenekleri arasından zaman tünelinde gözükmesini istedikleinizi seçebilir ayrıca gerekli izinlere de buradan izin verebilirsiniz. 

Peki zaman tünelinizi kimler görebilir?
Timehop'ta oluşturmuş olduğunuz zaman tünelini birtek siz görüntüleyebilirsiniz. Uygulama herhangi bir web servisi yahut sosyal medya hizmeti değildir. Sadece bu uygulama aracılığıyla anılarınızı istediğiniz sayfada paylaşabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sosyal
VERSIYON
3.6.5
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,255
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?